GÜNGÖREN ARÇELİK KLİMA SERVİSİ 0212 433 02 39

Güngören arçelik servisi kaliteli uzman kadromuzla beyaz eşya arıza bakım onarım gelmektedir .Kalitelini özgüvenin adresi olan Arçelik Güngören Servisi Aynı gün içinde teknik destek imkanı sunmaktadır. Güngören servisi arçelik konusunda profesyonel ekiple hızlı bir şekilde bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza tam olarak GARANTİLİ hizmet ile kayıt altına almaktayız. Arıza çözümü ile hep yanınızda olan çözüm ekibimiz hep en yakınınızda. 

Güngören arçelik servisi kaliteli uzman kadromuzla beyaz eşya arıza bakım onarım gelmektedir. Kalitelini özgüvenin adresi olan Arçelik Güngören Servisi Aynı gün içinde teknik destek imkanı sunmaktadır. Güngören servisi arçelik konusunda profesyonel ekiple hızlı bir şekilde bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza tam olarak GARANTİLİ hizmet ile kayıt altına almaktayız. Arıza çözümü ile hep yanınızda olan çözüm ekibimiz hep en yakınınızda.

Yaz aylarında Vazgeçilmez olan soğutma sistemlerinin arasında yer alan bu cihazlara teknik destek ve uzman kadromuz ile arıza bakım montaj ücreti vermekteyiz. Garantili hizmet veren firmamız ısıtma ve soğutma sistemlerinin tamamına bakmaktadır.

 Yıllık periyodik bakımlarınızı mutlaka yaptırınız fiyat ve avantajlı tekliflerden sizde yararlanınız. bakımsız klimalar oldukça sağlığınızı tehdit etmektedir.  Klimalar ortamdaki havaya devamlı sürkülasyon ettiği için oradaki bütün bakteriler ve toz mikropları cihazın içine çekmektedir ve Neticede mikrop  toplamaktadır.

 
 

Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 39

Whatsapp