BEKO GÜNGÖREN SERVİSİ 0212 433 02 39 - Teknik Servis

Güngören beko servisi en doğru şekilde yetkili belgeli usta ve tamirciler ile iletişeme geçerek beyaz eşyalarınızın arıza ve şikayetlerinizi yaptırabilirsiniz.Teknoloji harkası olan beko güngören servisi çağrı merkezi çözüm bulmaya ve hizmet vermeye devam etmektedir.Yapılan işlemlere servisimiz 1 yıl süre ile garanti vermektedir.Sizlere en yakın yerde olan beko güngören servisi kombi, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, şofben, termisifon şofben, set üstü ocak gibi arıza ve şikayetlerinizi değerlendirmekteyiz.

Güngören arçelik  servisi yaptığımız işin tecrübesinden müşteri odaklığı ve güvenilir oluşumuzdan ödül vermeden çalışmalar sunmaktayız. Güngören Arçelik Yetkili servis ile bağlı olarak hizmet vermektedir.Sizlerin yaşamış olduğunuz arızalarınıza 2 saat aralıkla servis ve randevu oluşturabilirsiniz.
Akabinde servis ile şikayetlerinizi bizlere belirterek en hızlı bir şekilde çözüm sürecine girmekteyiz. Güngören ve çevresinde hızlı ve ekonomik bir şekilde sizlerin yaşamış olduğu arçelik ürünlerinize ve akabinde beko ve altus ürünlerinize 7/24 servis ve arıza keşif istiyebilirsiniz. 


Bu kategoride henüz ürün Yok.