BEKO BAŞAKŞEHİR SERVİSİ 0212 433 02 39 - Teknik Servis

 

 

Başakşehir beko servisi olarak sizlere daha iyi bir yaşam sürdürmek için bölgedeki arıza ve bakım onarım işlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. 

Başakşehir beko beyaz eşya çağrı merkezi yapılan işlemlere 1 yıl garanti vererek sizlerin memnuniyet potansiyelini yükseltiyoruz. Başakşehir bulaşık makinesi servisi aynı zamanda tamir bakım hizmet sunmaktadır. Tamir edilen ürünlere buzdolabı olsun çamaşır makinesi olsun kurutma makinesi olsun kombi olsun klima olsun tüm ürünlere garantili hizmet sunmaktayız.

Başakşehirde sizlerin yaşamış olduğunuz beyaz eşyalarınıza aynı gün içinde gerek klima olsun gerekse beyaz eşyalarınıza 1 yıl süre ile garanti altına almaktayız.

Teknoloji harikası olan beko beyaz eşya arçelik başakşehir iltişime geçebilir ve ürünlerinize  avrupa yakasının bir çok bölgesinde bize ulaşabilirsiniz.

Başakşehir arçelik beko servisi yedek parçaları garantilidir.Bayilerden aldığınız ürünlerinizi yetkili servis açtıktan sonra garantisi bitmiş ürünlerinize altus olarakta bizim tarafımıza gönül rahatlığıyla onarımını bakımını ve arızalarını yaptırabilirsiniz.

Başakşehirde doğru bir şekilde en yakında olan ve bir çok bölgeye hükmeden servis teknisyenlerimiz arıza çözümünde belgelendirilmiş ve ödül almıştır.

başakşehir arçelik beko servisi başakşehir arçelik servisi nerede başakşehir arçelik kombi servisi, başakşehirde arçelik kombi servisi beko başakşehir servisi başakşehir klima servisi başakşehir iletişim bölge iletişim servisiBEKO BAĞCILAR BEYAZ EŞYA SERVİSİ

BEKO BAĞCILAR BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Teknoloji harikası olan beko beyaz eşyalarınıza garantili ve orjinal yedek paça garantisiyle sizleri..

1 ile 1 arası toplam 1 ürün (1 Sayfa)

0212 433 02 39

Whatsapp